Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Producent | LEDVANCE |
| Antal pr. pakke | 3 (specifikationer er for enkelt genstande) |
| Kabellængde | 6 m |
| Produkttype | Havelys |
| Dæmper | Ja |
| Funktioner | Dobbeltisoleret, kan forlænges, udendørs brug, fleksibel, 16 millioner skiftbare farver, RGB farveskiftekontrol |
| Varenummer | 2799782 |
| Model | 4058075208629 |
| Ean | 4058075208629 |
| Til producentens hjemmeside | www.ledvance.com/ |
| Produktbeskrivelse | LEDVANCE SMART+ GARDENPOLE - havelys - LED - 4.2 W - tunbar hvid - 2000-6500 K - grå (pakke med 3) |
| Lyskildetype | LED |
| Farve | Grå |
| Wattforbrug | 4.2 W |
| Oplysningsfarve | Tunbar hvid |
| Farvetemperatur | 2000-6500 K |
| Lysstyrke | 250 lumen |
| Strålevinkel | 90 grad(er) |
| Platform | LIGHTIFY |
| Kommunikationsteknologi | Zigbee |
| Påkrævet spænding | AC 220 - 240 V |
| Påkrævet frekvens | 50/60 Hz |
MåL-OG-VæGT
| Højde | 2700 |
| Vægt | 540 |
| Diameter | 38 mm |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | TUV, IP44, IP65 |
| Dækfarve | Grå |
| Inkluderet tilbehør | Strømadapter (EU) |
| Produktmateriale | Aluminium, plastik |
INTERNET-OF-THINGS-(IOT)
| Platform | LIGHTIFY |
| Kommunikationsteknologi | Zigbee |
| Internet of Things (IoT) kompatibel | Ja |
LYSKILDE
| Wattforbrug | 4.2 W |
| Type | LED |
| Strålevinkel | 90 grad(er) |
| Farverenderingsindeks | 80 |
| Levetid | 20000 timer |
| Indbygget LED-lampe | Ja |
| Funktioner | App-kontrolleret |
| Farvetemperatur | 2000-6500 K |
| Lysstyrke | 250 lumen |
| Oplysningsfarve | Tunbar hvid |
STRøMKRAV
| Påkrævet spænding | AC 220 - 240 V |
| Påkrævet frekvens | 50/60 Hz |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
