Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Producent | LEDVANCE |
| Varenummer | 2799805 |
| Model | 4058075208575 |
| Ean | 4058075208575 |
| Til producentens hjemmeside | www.ledvance.com/ |
| Produktbeskrivelse | LEDVANCE SMART+ Edison - LED-filament-lyspære - form: ST64 - klar finish - E27 - 5.5 W - varmt hvidt lys - 2700 K - klar |
| Lyskildetype | LED-filament-lyspære |
| Farve | Klar |
| Form | ST64 |
| Pærefinish | Klar |
| Stiktype | E27 |
| Wattforbrug | 5.5 W |
| Wattforbrugs-ækvivalent | 50 W |
| Energieffektivitetsklasse | E |
| Oplysningsfarve | Varmt hvidt lys |
| Farvetemperatur | 2700 K |
| Lysstyrke | 650 lumen |
| Dæmpbar | Ja |
| Intelligent assistent | Alexa |
| Platform | Apple HomeKit |
| Kommunikationsteknologi | Bluetooth |
| Påkrævet spænding | AC 220 - 240 V |
| Påkrævet frekvens | 50 - 60 Hz |
DIVERSE
| Pakke | Boks |
| Overensstemmelsesstandarder | WEEE |
| Dækfarve | Klar |
INTERNET-OF-THINGS-(IOT)
| Kommunikationsteknologi | Bluetooth |
| Intelligent assistent | Alexa |
| Platform | Apple HomeKit |
LYSKILDE
| Form | ST64 |
| Strømfaktor | 0.5 |
| Stiktype | E27 |
| Levetid | 15000 timer |
| Funktioner | Kviksølvsfri, Android-kompatibel, iOS-kompatibel |
| Pærefinish | Klar |
| Oplysningsfarve | Varmt hvidt lys |
| Wattforbrug | 5.5 W |
| Energiforbrug per 1000 t | 6 kWt |
| Type | LED-filament-lyspære |
| Energieffektivitetsklasse | E |
| Farverenderingsindeks | 80 |
| Wattforbrugs-ækvivalent | 50 W |
| Skift cyklusser | 100000 |
| Dæmpbar | Ja |
| Starttid | 0.5 sek |
| Farvetemperatur | 2700 K |
| Opvarmningstid | 0.5 sek |
| Lysstyrke | 650 lumen |
| Kviksølvsindhold | 0 mg |
STRøMKRAV
| Strømforbrugs-stand by | 0.5 Watt |
| Påkrævet spænding | AC 220 - 240 V |
| Påkrævet frekvens | 50 - 60 Hz |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

