
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Understøttet Form Faktor | 3,5" til 2,5" |
| Produktmateriale | Plastik |
| Enhedstype | Ramme |
| Producent | LC Power |
EKSPANSION-/-KONNEKTIVITET
| Kompatibel bås | 1 x intern 3.5" |
| Båse | 2 x intern - 2.5" |
DIVERSE
| Monteringspakke | Inkluderet |
CONTROLLER-FOR-LAGRING
| Processor | Uden CPU |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

