Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Størrelse | 25,4 cm (10") |
| Producent | Lanberg |
| Bredde | 280 mm |
| Dybde | 310 mm |
| Højde | 469 mm |
| Indvendig dybde | 23, 8 cm |
| Skruer inkluderet | Ja |
| Pakkebredde | 580 mm |
| Pakkedybde | 340 mm |
| Pakkehøjde | 70 mm |
| Varenummer | 2850478 |
| Model | WF10-2309-10B |
| Ean | 5901969416930 |
| Til producentens hjemmeside | lanberg.pl/en/ |
| Rackkapacitet | 9U |
| Type | Vægmonteret stativ |
| Maksimal vægtkapacitet | 20 kg |
| Produktfarve | Sort |
| Materiale | Stål |
| Rammetype | Lukket |
| Bagdørskonstruktion | Stål |
| Dørkonstruktion | Hærdet glas |
| Sidepanel konstruktion | Stål |
| Sidepaneler medfølger | Ja |
| Nøglelås | Ja |
| Dørlås til hoveddøren | Ja |
| Kode for international beskyttelse (IP) | IP20 |
FUNKTIONER
| Rackkapacitet | 9U |
| Type | Vægmonteret stativ |
| Maksimal vægtkapacitet | 20 kg |
| Produktfarve | Sort |
| Materiale | Stål |
| Rammetype | Lukket |
| Bagdørskonstruktion | Stål |
| Dørkonstruktion | Hærdet glas |
| Sidepanel konstruktion | Stål |
| Sidepaneler medfølger | Ja |
| Nøglelås | Ja |
| Dørlås til hoveddøren | Ja |
| Kode for international beskyttelse (IP) | IP20 |
VæGT-&-STøRRELSER
| Størrelse | 25,4 cm (10") |
| Bredde | 280 mm |
| Dybde | 310 mm |
| Højde | 469 mm |
| Indvendig dybde | 23, 8 cm |
EMBALLERINGSDATA
| Skruer inkluderet | Ja |
| Pakkebredde | 580 mm |
| Pakkedybde | 340 mm |
| Pakkehøjde | 70 mm |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
