Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Rackstørrelse | 10" |
| Stativtype | Kabinet |
| Bredde | 28 cm |
| Placering/Montering | Vægmonterbar |
| Højde (rackenheder) | 4U |
| Pakke Indhold | M6 kabinetmøtrikker, frontdørslås |
| Farve | Grå, RAL 7035 |
| Højde | 24.7 cm |
| Produkttype | Rack |
| Vægt | 4.5 kg |
| Dybde | 31 cm |
| Produktmateriale | Højkvalitets koldrullet stål |
| Finish | Pulverbelægning |
| Producent | Lanberg |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

