Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Rackstørrelse | 19" |
| Stativtype | Kabinet |
| Bredde | 60 cm |
| Placering/Montering | Vægmonterbar |
| Højde (rackenheder) | 15U |
| Pakke Indhold | 4 monteringsskinner, 2 side paneler, top panel, fordør, bundpanel, jordningssæt, bagpanel, 10 x M6 burmøtrikker, 2 rammer, 3 frontdørs- og sidepanelslåse, 2 kabelindgangspaneler |
| Farve | Sort, RAL 9004 |
| Højde | 76.9 cm |
| Produkttype | Rack |
| Vægt | 26 kg |
| Dybde | 60 cm |
| Forsendelsesdimensioner (VxDxH)/vægt | 62 cm x 78 cm x 22 cm |
| Produktmateriale | Koldvalset stål |
| Finish | Pulverbelægning |
| Producent | Lanberg |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

