Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Rackstørrelse | 19" |
| Stativtype | Kabinet |
| Bredde | 60 cm |
| Placering/Montering | Vægmonterbar |
| Højde (rackenheder) | 27U |
| Pakke Indhold | Tilbehørs taske, jordbindingssæt, 10 x M6 burmøtrikker, 2 sidepaneler med låse, frontdørslås |
| Farve | Grå, RAL 7035 |
| Højde | 130.4 cm |
| Produkttype | Rack |
| Vægt | 36 kg |
| Dybde | 45 cm |
| Forsendelsesdimensioner (VxDxH)/vægt | 61 cm x 131 cm x 18 cm / 36 kg |
| Produktmateriale | Koldvalset stål |
| Finish | Pulverbelægning |
| Producent | Lanberg |
DIVERSE
| Egenskaber | Låsbar frontdør, låsbart sidepanel, top- og bundkabelindgangspunkter, flad pakke, 180 graders døråbning, hærdet glasfrontdør, aftagelige sidepaneler, IP20 beskyttelse, 2 åbninger til blæser |
| Vægtbegrænsning | 60 kg |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

