Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Rackstørrelse | 19" |
| Stativtype | Kabinet |
| Bredde | 60 cm |
| Placering/Montering | Vægmonterbar |
| Højde (rackenheder) | 12U |
| Pakke Indhold | Sidepanellås, 10 x M6 burmøtrikker, front- og bagdørslås, jordforbindelsessæt, tilbehørspung |
| Farve | Sort, RAL 9004 |
| Højde | 64 cm |
| Produkttype | Rack |
| Vægt | 21 kg |
| Dybde | 45 cm |
| Produktmateriale | Højkvalitets koldrullet stål |
| Finish | Pulverbelægning |
| Producent | Lanberg |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


