Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| MAC adresse table størrelse | 8K indtastningshukommelse |
| Overensstemmelsesstandarder | IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3x |
| Pakningstype | Monterbar på stativ 1U |
| Statusindikatorer | Status |
| Egenskaber | 4KV ESD Protector, datatransport, forlængelsestilstand, aktiv køling, metalkabinet |
| Præstation | Båndbredde: 56 Gbps |
| Enhedstype | Switch - 24 porte - ikke administreret |
| Undertype | Gigabit Ethernet |
| Power Over Ethernet (PoE) | PoE+ |
| Porte | 24 x 10/100/1000Base-TX (PoE+) + 2 x 1000Base-X SFP + 2 x 1000Base-X (uplink) |
| PoE-budget | 360 W |
| Producent | Lanberg |
EFFEKT
| Strømforbrug ved drift | 20 Watt |
| Nødvendig spænding | AC 100-240 V |
| Strømenhed | Intern strømforsyning |
MåL-OG-VæGT
| Højde | 45 |
| Bredde | 320 |
| Vægt | 2780 |
| Dybde | 207 |
EKSPANSION-/-KONNEKTIVITET
| Interface | 24 x 1000Base-TX RJ-45 PoE+ - 30 W 2 x 1000Base-X SFP uplink 2 x 1000Base-X RJ-45 uplink |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | IP20, Plug and Play |
| Rackmonteringspakke | Inkluderet |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

