Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| MAC adresse table størrelse | 16K indtastningshukommelse |
| Overensstemmelsesstandarder | IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| Pakningstype | Monterbar på stativ 1U |
| Statusindikatorer | Status |
| Egenskaber | Metalkabinet, 4 Mbit pakkebuffer, blæserløs, VLAN-understøttet, 6KV ESD Protector |
| Præstation | Skift af båndbredde: 8, 8 Gbps |
| Enhedstype | Switch - 24 porte - ikke administreret |
| Undertype | Fast Ethernet |
| Power Over Ethernet (PoE) | PoE+ |
| Porte | 24 x 10/100 (PoE+) + 2 x Gigabit SFP (uplink) + 2 x 1000Base-LX/SX |
| PoE-budget | 360 W |
| Producent | Lanberg |
EFFEKT
| Strømforbrug ved drift | 370 Watt |
| Nødvendig spænding | AC 100-240 V |
| Strømenhed | Intern strømforsyning |
MåL-OG-VæGT
| Højde | 44 |
| Bredde | 440 |
| Vægt | 2450 |
| Dybde | 207 |
EKSPANSION-/-KONNEKTIVITET
| Interface | 24 x Fast Ethernet RJ-45 PoE+ - 30 W 2 x 100/1000 SFP 2 x 1000Base-LX/SX |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | IP20 |
| Rackmonteringspakke | Inkluderet |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


