Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Fås i farverne | Sort, RAL 9004 |
| Højde | 4.445 cm |
| Bredde | 44.5 cm |
| Placering/Montering | Stativmonterbar |
| Produkttype | Patch-panel - CAT 6 |
| Vægt | 670 g |
| Dybde | 3.25 cm |
| Højde (rackenheder) | 1U |
| Pakke Indhold | Panel til kabelstyring |
| Produktmateriale | Metal |
| Producent | Lanberg |
KABLING-&-LEDNINGSFøRING
| Med forbindelsesled | 24 x RJ-45 hun |
| Terminerings Type | LSA (Krone), IDC |
| Antal porte | 24 porte |
| Teknologi | Uskærmet drejet partråd (UTP) |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

