Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Grænseflade (bus) type | PCI Express x1 |
| Model | Indstikskort - lavprofil |
| Enhedstype | Netværksadapter |
| Producent | Lanberg |
| Varenummer | 2850093 |
| Ean | 5901969418736 |
| Til producentens hjemmeside | lanberg.pl/en/ |
| Produktbeskrivelse | Lanberg PCE-1GB-001 - netværksadapter - PCI Express x1 - Gigabit Ethernet |
| Porte | Gigabit Ethernet |
| Dimensioner (B x D x H) | 1.7 cm x 7.63 cm x 5.56 cm |
| Vægt | 38 g |
| Kabeltype | Ethernet 10Base-T, Ethernet 100Base-TX, Ethernet 1000Base-T |
| Dataforbindelsesprotokol | 10Mb LAN, 100Mb LAN, 1GbE |
| Processor | Broadcom BCM5751 |
| Overensstemmelsesstandarder | IEEE 802.3x |
MåL-OG-VæGT
| Højde | 55.6 |
| Bredde | 17 |
| Vægt | 38 |
| Dybde | 76.3 |
EKSPANSION-/-KONNEKTIVITET
| Interface | 1 x 1000Base-T - RJ-45 |
DIVERSE
| Udstyr inkluderet | Simpelt beslag |
MILJøMæSSIGE-PARAMETRE
| Min. driftstemperatur | 0 °C |
| Maks. driftstemperatur | 50 °C |
| Fugtighedsgrad ved brug | 10 - 90 % (ikke-kondenserende) |
NETVæRK
| Dataforbindelsesprotokol | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Overensstemmelsesstandarder | IEEE 802.3x |
| Kabeltype | Ethernet 10Base-T, Ethernet 100Base-TX, Ethernet 1000Base-T |
| Porte | Gigabit Ethernet |
| Forbindelsesteknologi | Kablet |
| Egenskaber | Datatransport, WOL, halv dupleksmodus, fuld dupleksmodus |
PROCESSOR-/-HUKOMMELSE
| Processor | Broadcom BCM5751 |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


