Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Grænseflade | USB 3.2 Gen 1 |
| Højde | 118.3 mm |
| Kapacitet | 4398046511104 |
| Bredde | 85.3 mm |
| Bundtet med | 3 års Seagate Rescue Data Recovery |
| Egenskaber | Self-Encrypting Drive (SED) |
| Vægt | 300 g |
| Dybde | 20.4 mm |
| Enhedstype | Harddisk - ekstern (bærbar) |
| Hardware kryptering | Ja |
| Producent | LaCie |
EFFEKT
| Strømkilde | USB bus |
DIVERSE
| Fås i farverne | Space grey |
| Pakningsmateriale | Aluminium, plastik |
| Medfølgende ledninger | USB-C kabel |
| Pakkedetaljer | Boks |
PROGRAMMER-&-SYSTEMKRAV
| Med software | Adobe Creative Cloud All Apps (1 måneds medlemskab) |
| OS nødvendig | Apple iPadOS 14 eller senere |
EKSPANSION-OG-FORBINDELSE
| Interface | 1 x USB 3.2 Gen 1 - 24 pin USB-C |
PRæSTATION
| Overføringshastighed, grænseflade | 5.0 Gbps (USB 3.2 Gen 1) |
MåL-&-VæGT-(FORSENDELSE)
| Dybde ved forsendelse | 4.55 cm |
| Højde ved forsendelse | 18.3 cm |
| Bredde ved forsendelse | 12 cm |
| Vægt ved forsendelse | 400 g |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


