
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Fås i farverne | Sort |
| Produkttype | Kabelisolering |
| Længde | 2 m |
| Producent | LABEL THE CABLE |
DIVERSE
| Egenskaber | Genanvendelig, 25 - 40 mm pakkediameter |
MåL-&-VæGT-(FORSENDELSE)
| Dybde ved forsendelse | 4.5 cm |
| Højde ved forsendelse | 15.5 cm |
| Bredde ved forsendelse | 25.4 cm |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
