Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Dybde ved forsendelse | 28 cm |
| Højde ved forsendelse | 10 cm |
| Bredde ved forsendelse | 8.5 cm |
| Producent | Kyocera |
FORBRUGSARTIKLER
| Udskriftsteknik | Laser |
| Antal inkluderet | 1 pakke |
| Forbrugsmaterialetype | Tonerpatron |
| Afkast | Op til 7200 sider ISO/IEC 19752 |
| Farve | Sort |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

