Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Rensertype | Beholder |
| Produkttype | Støvsuger |
| Særlige egenskaber | Blæserport |
| Tank Kapacitet | 17 liter |
| Slangediameter | 35 mm |
| Ledningsfri | Ja |
| Maksimal sugestrøm (Luft-watt) | 67 |
| Tankmateriale | Plastik |
| Rengøringsmetode | Tør, våd |
| Filtertype | Plisseret filter |
| Slangelængde | 2 m |
| Producent | Kärcher |
DIVERSE
| Inkluderet tilbehør | Papirsposer til støvsuger |
KRAFT
| Batterispænding | 36 V |
| Driftsautonomi | 15 min. |
| Strømtype | Genopladelige batterier |
| Batteri | Litiumion |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


