
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Kompatibel gulvtype | Trægulv |
| Støvopsamling | Uden pose |
| Rensertype | Beholder |
| Produkttype | Støvsuger |
| Tank Kapacitet | 17 liter |
| Rengøringsmetode | Tør |
| Støvsugertype | Aske |
| Producent | Kärcher |
DIVERSE
| Lydtryksniveau (SPL) | 80 dB |
| Inkluderet tilbehør | Gulvmundstykke, groft snavs-værktøj |
| Operationsradius | 7 m. |
| Slangemateriale | Metal |
KRAFT
| Strømtype | Elnet |
| Energiforbrug om året | 20.1 kWt |
| Hovedspænding | 220 - 240 V / 50 - 60 Hz |
| Vurderet inputstrøm | 600 W |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.



