
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Skrubbebredde (vakuum) | 30 cm |
| Støvopsamling | Uden pose |
| Rensertype | Stav |
| Støvkapacitet | 1 liter |
| Produkttype | Elektrisk børste |
| Rengøringsmetode | Tør |
| Støvsugertype | Generel brug |
| Producent | Kärcher |
DIVERSE
| Maksimal støjniveau | 56 dB |
| Inkluderet tilbehør | Rullebørste |
KRAFT
| Batterispænding | 7.2 V |
| Fuld opladningstid | 5 timer |
| Driftsautonomi | 52 min. |
| Strømtype | Genopladelige batterier |
| Batteri | Litiumion |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

