Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Anbefalet brug | Computer |
| Produkttype | Headset - kablet - USB |
| Producent | Koss |
DIVERSE
| Kabeloplysninger | Kabel til hovedsæt - lige - 2.44 m |
MIKROFON
| Type | Boom |
| Følsomhed | -56 dB |
| Frekvensrespons | 100 - 16000 Hz |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | Hovedsæt (4-PIN USB, type A) |
KABEL
| Kabellængde | 2.44 m |
LYDUDGANG
| Impedans | 32 Ohm |
| Hovedtelefonteknologi | Dynamisk |
| Forbindelsesteknologi | Kablet |
| Følsomhed | 91 dB |
| Hovedtelefonmodeller | På øret |
| Lydudgangsmodus | Mono |
| Frekvensrespons | 30 - 16000 Hz |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


