Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Produkttype | Øreproptelefoner - kabling - 3,5 mm jackstik |
| Farve | Hvid |
| Producent | Koss |
DIVERSE
| Kabeloplysninger | Kabel til hovedtelefon - lige - 1.22 m |
MIKROFON
| Type | Med kabel |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | Hovedtelefoner (mini-phone stereo 3,5 mm 4-polet) |
LYDUDGANG
| Impedans | 16 Ohm |
| Forbindelsesteknologi | Kabling |
| Følsomhed | 110 dB |
| Hovedtelefonmodeller | I øret |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
| Frekvensrespons | 18 - 20000 Hz |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
