Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Varenummer | 2862664 |
| Model | 145183773 |
| Ean | 0021299147665 |
| Til producentens hjemmeside | www.koss.com |
| Produktbeskrivelse | Koss UR29 - hovedtelefoner |
| Produkttype | Hovedtelefoner - kablet - 3, 5 mm jackstik |
| Hovedtelefonmodeller | Fuld størrelse |
| Foldbar | Ja |
| Forbindelsesteknologi | Kablet |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
| Audiospecifikationer | Frekvenssvar 18 - 20000 Hz - Følsomhed 101 dB/mW |
| Impedans | 100 Ohm |
| Støvisolering | Ja |
| Ørepudemateriale | Kunstlæder |
| Producent | Koss |
DIVERSE
| Kabeloplysninger | Kabel til hovedtelefon - 2.4 m |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | Hovedtelefoner (3,5 mm stereo mini jack) |
KABEL
| Kabellængde | 2.4 m |
LYDUDGANG
| Hovedtelefoner koptype | Lukket |
| Foldbar | Ja |
| Forbindelsesteknologi | Kablet |
| Impedans | 100 Ohm |
| Støvisolering | Ja |
| Følsomhed | 101 dB/mW |
| Hovedtelefonmodeller | Fuld størrelse |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
| Frekvensrespons | 18 - 20000 Hz |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


