Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Strømforsyning maks. længde | 180 mm |
| Sidepanel i vindue | Ja |
| Antal interne bays | 4 |
| Materiale af sidepanel i vindue | Hærdet glas |
| Maks. længde for videokort | 330 mm |
| Egenskaber, systemkabinet | Understøtter 120/140/240/280/360 mm radiator i frontpanel, topmagnetisk støvfilter, dobbelt ARGB-belysningsstrips, understøtter 120/140/240/280 mm tynd radiator i top, bund PVC-støvfilter |
| Farve | Sort |
| Kølesystem | Top: 140 mm blæserstativ x 2 Bagside: 120 mm ventilator x 1 / ARGB-blæser Front: 140 mm blæserstativ x 3 PSU-svøb: 120 mm blæserstativ x 2 |
| Model | Mid tower |
| Produktmateriale | Plastik, stål, hærdet glas |
| Max størrelse på bundkort | ATX |
| Understøttede motherboards | ATX, microATX, ITX |
| Maks. højde for CPU-køler | 160 mm |
| Producent | Kolink |
EFFEKT
| Maks. antal understøttet | 1 |
| Specifikationsoverensstemmelse | ATX |
| Strømenhed | Ingen strømforsyning |
MåL-OG-VæGT
| Højde | 449 |
| Bredde | 200 |
| Vægt | 4580 |
| Dybde | 390 |
EKSPANSION-/-KONNEKTIVITET
| Ekspansionsåbninger | 7 |
| Udvidelses-båse | 2 (total) / 2 (fri) x intern - 2, 5" / 3, 5" delt 2 (total) / 2 (fri) x intern - 2.5" |
| Interface | 1 x USB 3.1 2 x USB 2.0 1 x audio linje-ud/linje-ind - mini-jack |
MåL-&-VæGT-(FORSENDELSE)
| Dybde ved forsendelse | 46.6 cm |
| Højde ved forsendelse | 51.2 cm |
| Bredde ved forsendelse | 27.3 cm |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

