Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Opgraderingstype | Generisk |
| Højde | 30 mm |
| Kapacitet | 51539607552 |
| Bredde | 69.6 mm |
| Dybde | 3.7 mm |
| Producent | Kingston |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | JEDEC, RoHS, halogenfri |
HUKOMMELSE
| Spænding | 1.1 V |
| Type | DRAM hukommelsesmodul |
| Modulkonfiguration | 6144 x 72 |
| Søgetids Timinger | CL46 (46-45-45) |
| Egenskaber | Dual rank, Serial Presence Detect (SPD), 32 banke, Hynix M-Die, ikke bufferet |
| Hastighed | 5600 MHz (PC5-44800) |
| Model | SO DIMM 262-PIN |
| Modul Højde (tommer) | 1.18 |
| Teknologi | DDR5 SDRAM |
| Dataintegritetskontrol | ECC |
| Blybelægning | Guld |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

