Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Opgraderingstype | Generisk |
| Højde | 45.76 mm |
| Kapacitet | 8589934592 |
| Bredde | 133.35 mm |
| Dybde | 8.29 mm |
| Producent | Kingston |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | JEDEC, UL 94 V-0 |
| Farvekategori | Sort |
HUKOMMELSE
| Spænding | 1.35 V |
| Type | DRAM hukommelsesmodul |
| Modulkonfiguration | 1024 x 64 |
| Søgetids Timinger | CL16 (16-20-20) |
| Egenskaber | On-Die Termination (ODT), seksten rækker, varmeafleder, Intel Extreme Memory Profiles (XMP 2.0), Black PCB, Kingston FURY Infrared Sync Technology, aluminium varme spreder, AMD Ryzen Ready, RGB-farvet LED-belysning, single rank, Serial Presence Detect (SPD), ikke bufferet |
| Hastighed | 3600 MHz (PC4-28800) |
| RAM-ydelse | SPD - 2400 MHz - 1.2 V - CL17 - 17-17-17 Intel Extreme Memory Profiles (XMP) - 3600 MHz - 1.35 V - CL16 - 16-20-20 Intel Extreme Memory Profiles (XMP) - 3000 MHz - 1.35 V - CL15 - 15-17-17 |
| Model | DIMM 288-PIN |
| Modul Højde (tommer) | 1.8 |
| Teknologi | DDR4 SDRAM |
| Dataintegritetskontrol | Ikke-ECC |
| Blybelægning | Guld |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
