Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Nøglekontakttype | Gateron Jupiter Brown (Hot-swappable) |
| Trådløs modtager | USB / USB-C trådløse modtagere |
| Indbyggede enheder | Knop |
| Grænseflade | Bluetooth 5.1, 2.4 GHz, USB-C, USB |
| Bredde | 44.79 cm |
| Anti-ghosting | Ja |
| Tastaturteknologi | Mekanisk |
| Bagbelyst | RGB |
| Type | Trådløs |
| Beskyttelse | Oliesikker |
| Vægt | 1.11 kg |
| Dybde | 14.9 cm |
| Indgangsudstyr | QMK/VIA, brugerdefineret mekanisk |
| Aftageligt kabel | Ja |
| Funktion for genvejstast | Programmerbar |
| Enhedstype | Tastatur |
| Producent | Keychron |
EKSPANSION-/-KONNEKTIVITET
| Interface | USB-C (til aftageligt kabel) |
DIVERSE
| Hovedlevetid | 80 millioner klik |
| Udstyr inkluderet | USB-C til USB-C kabel, USB-A til USB-C adapter, fjernelsesværktøj til nøglehætte og kontaktkombo, forlængelsesadapter, skruetrækker, hexnøgle |
| Farve | Carbon-sort |
PROGRAMMER-&-SYSTEMKRAV
| Inkluderet software | QMK, VIA Support |
| OS nødvendig | Microsoft Windows, Apple MacOS, Linux |
BATTERI
| Driftstid (op til) | 225 timer |
| Type | Genopladelig |
| Teknologi | Litium-polymer |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.



