Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Nøglekontakttype | Gateron Jupiter Brown |
| Type | Trådløs |
| Grænseflade | USB-C, Bluetooth 5.1 |
| Højde | 2.3 cm |
| Bredde | 32.99 cm |
| Vægt | 696 g |
| Dybde | 12.33 cm |
| Indgangsudstyr | QMK/VIA, tilpasset mekanisk, fuldt samlet knap |
| Aftageligt kabel | Ja |
| Tastaturteknologi | Mekanisk |
| Bagbelyst | RGB |
| Enhedstype | Tastatur |
| Producent | Keychron |
DIVERSE
| Udstyr inkluderet | Ringhættetrækker, skiftetrækkerværktøj, skruetrækker, hexnøgle, USB-C-kabel, USB-A til USB-C adapter, forlængelsesadapter |
| Farve | Carbon-sort |
PROGRAMMER-&-SYSTEMKRAV
| OS nødvendig | Microsoft Windows, Apple MacOS, Linux |
BATTERI
| Driftstid (op til) | 255 timer |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


