Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Nøglekontakttype | Gateron Jupiter Red (Hot-swappable) |
| Type | Trådløs |
| Grænseflade | USB-C, 2.4 GHz, Bluetooth 5.1 |
| Bredde | 13.7 cm |
| Vægt | 2.045 kg |
| Dybde | 36.5 cm |
| Indgangsudstyr | QMK/VIA, tilpasset mekanisk, fuldt samlet knap |
| Tastaturteknologi | Mekanisk |
| Bagbelyst | RGB |
| Enhedstype | Tastatur - ergonomisk |
| Producent | Keychron |
DIVERSE
| Hovedlevetid | 80 millioner klik |
| Udstyr inkluderet | USB-A til USB-C adapter, USB-C til USB-C kabel, skiftetrækkerværktøj, ringhættetrækker, skruetrækker, hexnøgle |
| Farve | Carbon-sort |
PROGRAMMER-&-SYSTEMKRAV
| Inkluderet software | QMK, VIA Support |
| OS nødvendig | Apple MacOS, Microsoft Windows, Linux |
BATTERI
| Driftstid (op til) | 180 time(r) |
| Type | Genopladelig |
| Teknologi | Litium-polymer |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
