Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Nøglekontakttype | Gateron Jupiter Brown (Hot-swappable) |
| Type | Trådløs |
| Grænseflade | USB-C, 2.4 GHz, Bluetooth 5.1 |
| Højde | 3.48 cm |
| Bredde | 12.1 cm |
| Vægt | 1.528 kg |
| Dybde | 32.75 cm |
| Indgangsudstyr | QMK/VIA, brugerdefineret mekanisk |
| Tastaturteknologi | Mekanisk |
| Bagbelyst | RGB |
| Enhedstype | Tastatur |
| Producent | Keychron |
DIVERSE
| Hovedlevetid | 80 millioner klik |
| Udstyr inkluderet | USB-C-kabel, USB-A til USB-C adapter, fjernelsesværktøj til nøglehætte og kontaktkombo, skruetrækker, hexnøgle, forlængelsesadapter |
| Farve | Carbon-sort |
PROGRAMMER-&-SYSTEMKRAV
| Inkluderet software | QMK, VIA Support |
| OS nødvendig | Apple MacOS, Microsoft Windows, Linux |
BATTERI
| Driftstid (op til) | 180 time(r) |
| Type | Genopladelig |
| Teknologi | Litium-polymer |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


