Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Trådløs modtager | USB-C trådløs modtager |
| Højde | 4.06 cm |
| Bredde | 6.67 cm |
| Oversigt | Højrehåndet |
| Vægt | 55 g |
| Dybde | 12.15 cm |
| Ergonomisk design | Ja |
| Produktmateriale | ABS plastic |
| Enhedstype | Mus |
| Farve | Sort |
| Producent | Keychron |
DIVERSE
| Udstyr inkluderet | 4K trådløs modtager, USB-kabel (Type-C til Type-C), USB-adapter (Type-A til Type-C) |
INDGANGSUDSTYR
| Bevægelsesopløsning | 26000 dpi |
| Grænseflade | 2.4 GHz, Bluetooth 5.1, USB-C |
| Antal knapper | 5 |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs, kablet |
| Egenskaber | Huano mikro kontakter, polling rate knap, DPI-kontakt, Pixart 3395 optisk gamingsensor, 1 - 2 mm løft-af distance, Motion Sync, vinkel-snapping, teflon / PTFE musefødder, auto-dvaletilstand |
| Teknologi i detektering af bevægelse | Optisk |
| Præstation | Realtids sensitivitets-switching 100 - 26.000 dpi, 650 tommer pr. sekund, 80 millioner klik, forespørgselshastighed: 4000 Hz via Wireless, 50 G maksimum acceleration, 125/500/1000/2000/4000 Hz forespørgselshastighed |
| Max. arbejdsafstand | Op til 10 m. |
PROGRAMMER-/-SYSTEMKRAV
| OS nødvendig | Apple MacOS, Microsoft Windows |
BATTERI
| Driftstid (op til) | 70 timer |
| Kapacitet | 600 mAh |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

