Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Grænseflade | USB, Bluetooth 5.1 |
| Bagbelyst | RGB |
| Enhedstype | Tastatur |
| Producent | Keychron |
| Nøglekontakttype | Keychron K Pro Brown (Hot-swappable) |
| Bredde | 39.06 cm |
| Tastaturteknologi | Mekanisk |
| Antal hurtigtaster | 12 |
| Justerbar højde | Ja |
| Type | Trådløs |
| Antal taster | 100 |
| Højde | 4 cm |
| Egenskaber | Numerisk tastatur |
| Vægt | 1.28 kg |
| Dybde | 13.92 cm |
| Indgangsudstyr | QMK/VIA, fuldt samlet, mekanisk |
| Aftageligt kabel | Ja |
| Funktion for genvejstast | Multimedie, programmerbar, macro knapper, n-tast-rollover |
DIVERSE
| Udstyr inkluderet | Ringhættetrækker, skiftetrækkerværktøj, USB-C til USB-A kabel, skruetrækker |
| Farve | Sort |
PROGRAMMER-&-SYSTEMKRAV
| Inkluderet software | QMK, VIA Support |
| OS nødvendig | Apple MacOS, Linux, Microsoft Windows |
BATTERI
| Driftstid (op til) | 330 time(r) |
| Type | Genopladelig |
| Antal installeret | 1 |
| Teknologi | Litium-polymer |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

