
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Grænseflade | USB, Bluetooth 5.1 |
| Bagbelyst | RGB |
| Enhedstype | Tastatur |
| Producent | Keychron |
EKSPANSION-/-KONNEKTIVITET
| Interface | USB-C (for detachable keyboard) |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | ANSI |
| Udstyr inkluderet | Ringhættetrækker, skiftetrækkerværktøj, USB-C til USB-A kabel |
| Farve | Sort |
INDGANGSUDSTYR
| Nøglekontakttype | Gateron Low Profile Brown (Hot-swappable) |
| Justerbar højde | Ja |
| Type | Trådløs |
| Antal taster | 84 |
| Højde | 2.2 cm |
| Bredde | 30.6 cm |
| Vægt | 525 g |
| Dybde | 11.6 cm |
| Aftageligt kabel | Ja |
| Tastaturteknologi | Mekanisk |
| Funktion for genvejstast | Multimedie, programmerbar, macro knapper, n-tast-rollover |
| Antal hurtigtaster | 12 |
PROGRAMMER-&-SYSTEMKRAV
| OS nødvendig | Apple MacOS, Linux, Microsoft Windows |
BATTERI
| Driftstid (op til) | 500 time(r) |
| Type | Genopladelig |
| Antal installeret | 1 |
| Teknologi | Litium-polymer |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
