Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 19.1 cm |
| Bredde | 17 cm |
| Materiale | PC/ABS, termoplastisk polyuretan (TPU) |
| Vægt | 190 g |
| Dybde | 3.3 cm |
| Funktioner | LED-indikator |
| Farve | Sort |
| Kompatibilitet | Chrome OS, Mac, Windows |
| Producent | Kensington |
| Produkttype | Headset - kablet - USB-C |
| Pandebåndsmateriale | Polyuretan, skum |
DIVERSE
| Kabeloplysninger | Kabel til hovedsæt - 1.83 m |
| Overensstemmelsesstandarder | Plug and Play, FCC, IC, UKCA, RCM, VCCI, EN 50332, REACH, RoHS, WEEE |
MIKROFON
| Type | Boom |
| Støjannullering | Ja |
| Følsomhed | -40 dB |
| Følsomhedsmargen | +/- 3dB |
| Frekvensrespons | 300 - 5000 Hz |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | Hovedsæt (USB Type-C) |
FJERNBETJENING
| Styring | Lydstyrke, afspil/pause, lydløs |
KABEL
| Kabellængde | 1.83 m |
LYDUDGANG
| Impedans | 32 Ohm |
| Justerbart pandebånd | Ja |
| Følsomhed | 102 dB +/- 5dB |
| Styrkeregulering i ledning | Ja |
| Hovedtelefonmodeller | På øret |
| Blænder | 40 mm |
| Frekvensrespons | 20 - 20000 Hz |
| Maks. inputstrøm | 30 mW |
| Forbindelsesteknologi | Kablet |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


