Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 15 cm |
| Anbefalet brug | Computer |
| Pakningstype | En gros |
| Bredde | 15 cm |
| Materiale | TPE, PP/ABS |
| Produkttype | Headset - kablet - USB-A |
| Vægt | 65 g |
| Dybde | 5 cm |
| Ørepudemateriale | Plus |
| Farve | Sort |
| Kompatibilitet | Chrome OS, Mac, Windows |
| Producent | Kensington |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | Plug and Play, VCCI, IC, FCC, RoHS, WEEE, REACH, RCM, EN 50332, UKCA |
| Kabeloplysninger | Kabel til hovedsæt - 1.83 m |
MIKROFON
| Type | Boom |
| Driftsmåde af mikrofon | Omni-directional |
| Følsomhed | -45 dB |
| Følsomhedsmargen | +/- 3dB |
| Frekvensrespons | 100 - 10000 Hz |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | Hovedsæt (USB Type-A) |
FJERNBETJENING
| Styring | Lydløs, volumenkontrol |
KABEL
| Kabellængde | 1.83 m |
LYDUDGANG
| Impedans | 32 Ohm |
| Lydeffekter | Deep Bass |
| Justerbart pandebånd | Ja |
| Forbindelsesteknologi | Kablet |
| Følsomhed | 94 dB +/- 4dB |
| Hovedtelefonmodeller | På øret |
| Volumenbegrænsende funktion | Ja |
| Blænder | Mylar - 27 mm |
| Lydudgangsmodus | Mono |
| Frekvensrespons | 20 - 20000 Hz |
| Maks. inputstrøm | 20 mW |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


