Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Trådløs modtager | Trådløs modtager (USB) |
| Højde | 3.4 cm |
| Bredde | 8.6 cm |
| Oversigt | Højre- og venstrehåndet |
| Vægt | 180 g |
| Dybde | 10.8 cm |
| Enhedstype | Styrebold |
| Farve | Grafit, Ruby Red |
| Lokalisering | Europa |
| Producent | Kensington |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | Plug and Play |
INDGANGSUDSTYR
| Grænseflade | 2.4 GHz |
| Antal knapper | 2 |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Teknologi i detektering af bevægelse | Laser |
PROGRAMMER-/-SYSTEMKRAV
| OS nødvendig | Apple MacOS X, Microsoft Windows Vista / XP / 7 |
BATTERI
| Type | AA type |
| Antal installeret | 2 |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
