Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Produkttype | Øreproptelefoner - kablet - 3,5 mm jackstik |
| Stil | Sport |
| Anbefalet brug | Transportabel elektronik |
| Beskyttelse | Sprøjtsikker |
| Vægt | 21.1 g |
| Farve | Sort |
| Kompatibilitet | iPhone |
| Producent | JVC |
DIVERSE
| Kabeloplysninger | Kabel til hovedtelefon - 1.2 m |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | Hovedtelefoner (3,5 mm stereo mini jack) |
KABEL
| Kabellængde | 1.2 m |
| Belagt stikforbindelse | Guld |
LYDUDGANG
| Forbindelsesteknologi | Kablet |
| Magnetmateriale | Neodym |
| Hovedtelefonteknologi | Dynamisk |
| Hovedtelefonmodeller | I øret - over øret-montering |
| Blænder | 13.5 mm |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
| Frekvensrespons | 16 - 20000 Hz |
| Maks. inputstrøm | 200 mW |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
