Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Anbefalet brug | Transportabel elektronik |
| Vægt | 140 g |
| Kompatibilitet | iPhone |
| Producent | JVC |
| Produkttype | Hovedtelefoner - kablet - 3, 5 mm jackstik |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | Hovedtelefoner (3,5 mm stereo mini jack) |
FJERNBETJENING
| Styring | 4-knapsfjernstyring |
KABEL
| Kabellængde | 1.2 m |
| Belagt stikforbindelse | Guld |
LYDUDGANG
| Impedans | 32 Ohm |
| Magnetmateriale | Neodym |
| Styrkeregulering i ledning | Ja |
| Hovedtelefonmodeller | På øret |
| Frekvensrespons | 10 - 26000 Hz |
| Forbindelsesteknologi | Kablet |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

