Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Anbefalet brug | Transportabel elektronik |
| Produkttype | Øreproptelefoner - kabling - 3, 5 mm jackstik |
| Vægt | 4.8 g |
| Farve | Rød |
| Kompatibilitet | iPhone, iPad, iPod |
| Producent | JVC |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | Hovedtelefoner (3,5 mm stereo mini jack) |
KABEL
| Kabellængde | 1 m |
| Belagt stikforbindelse | Guld |
LYDUDGANG
| Magnetmateriale | Neodym |
| Forbindelsesteknologi | Kabling |
| Hovedtelefonmodeller | I øret |
| Blænder | 11 mm |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
| Frekvensrespons | 20 - 22000 Hz |
| Maks. inputstrøm | 200 mW |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

