Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Producent | JVC |
MIKROFON
| Mikrofontype | In-line |
PRæSTATION
| Headset type | Binaural |
| Bæremåde | I ørerne |
| Anbefalet brug | Sport |
| Produkttype | Headset |
| Kode for international beskyttelse (IP) | IPX4 |
| Volumenkontrol | Digital |
| Aftageligt kabel | Ja |
| Produktfarve | Lyserød, Hvid |
| Beskyttelsesfunktioner | Vandtæt |
BATTERI
| Opladningskilde | USB |
| Genopladeligt batteri | Ja |
ANDRE-FUNKTIONER
| Antal knapper | 3 |
| Mærke kompatibilitet | Alle mærker |
VæGT-&-STøRRELSER
| Vægt | 15 g |
EMBALLERINGSDATA
| Pakketype | Blister |
PORTE-&-GRæNSEFLADER
| Bluetooth-profiler | A2DP, AVRCP, HFP, HSP |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-version | 3.0+HS |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Mikrofonindgang | Ja |
| Trådløs rækkevidde | 10 m |
EMBALLAGE-INDHOLD
| Oplader | Ja |
| Kabler inkluderet | USB |
| Ørepuder | Ja |
DRIFTSBETINGELSER
| Driftstemperatur (T-T) | 5 - 40 °C |
HøRETELEFONER
| Magnet-type | Neodym |
| Hovedtelefon frekvens | 20 - 20000 Hz |
| Driverenhed | 1 cm |
| Ørekobling | Intraaural |
MUSIKAFSPILLER
| Indbygget kortlæser | Ingen |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

