Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Producent | Joby |
MIKROFON
| Type | Mikrofon til digitalkamera |
| Mikrofon sensitivitet | -34, 4 dB |
| Maksimalt lydtrykniveau (1kHz) | 115 dB |
| Mikrofon frekvens | 20 - 20000 Hz |
| Selvstøj | -76 dB |
PRæSTATION
| Husmateriale | Acrylonitrilbutadienstyren, Aluminium |
| Produktfarve | Sort |
VæGT-&-STøRRELSER
| Højde | 110 mm |
| Bredde | 137 mm |
| Dybde | 29 mm |
STRøMSTYRING
| Batterilevetid (maks.) | 60 t |
| Strømkilde | Batteri |
EMBALLERINGSDATA
| Pakkevægt | 287 g |
PORTE-&-GRæNSEFLADER
| Enhedsgrænseflade | 3.5 mm (1/8") |
| USB-stik type | USB Type-C |
| Forbindelsesteknologi | Ledningsført |
| USB-port | Ja |
EMBALLAGE-INDHOLD
| Antal produkter inkluderet | 1 stk |
FORSTæRKER
| Output impedans | 470 ohm (Ω) |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


