Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Producent | Joby |
FUNKTIONER
| Kapabilitet | Wavo POD |
| Produkttype | Popfilter |
| Mærke kompatibilitet | Joby |
| Produktfarve | Rød |
VæGT-&-STøRRELSER
| Højde | 85,4 mm |
| Bredde | 88 mm |
| Vægt | 30 g |
| Dybde | 38 mm |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.



