Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Anbefalet brug | Kamera, transportabel elektronik |
| Materiale | Aluminium, PVC, messing, ABS plastic |
| Produkttype | Mikrofon |
| Farve | Sort |
| Producent | Joby |
MIKROFON
| Type | Klemme |
| Driftsmåde af mikrofon | Omni-directional |
| Forbindelsesteknologi | Kablet |
| Signalstøjforhold | 66 dB |
| Følsomhed | -34.5 dB |
| Mikrofonteknologi | Kondensator |
| Formfaktor | Lavalier-mikrofon |
| Frekvensrespons | 25 - 20000 Hz |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | Mikrofon (3,5 mm stereo mini jack) |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


