Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 11 cm |
| Anbefalet brug | Kamera |
| Bredde | 13.7 cm |
| Materiale | Aluminium, ABS plastic, Hytrel |
| Produkttype | Mikrofon |
| Vægt | 161 g |
| Dybde | 2.9 cm |
| Farve | Sort |
| Producent | Joby |
EFFEKT
| Driftstid (op til) | 60 timer |
| Batteri | Batteri til mikrofon genopladelig - Litiumion |
DIVERSE
| Udstyr inkluderet | Windjammer, skumskærm |
| Kabeloplysninger | Mini-telefon 3, 5 mm 3-pæl kabel USB-C til USB-A kabel |
MIKROFON
| Impedans | 470 Ohm |
| Type | Monterbar sko |
| Driftsmåde af mikrofon | Superkardioide |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs, kablet - Bluetooth |
| Signalstøjforhold | 100 dBA |
| Støjannullering | Ja |
| Følsomhed | -34.4 dB |
| Maks. lydtryk | 115 dB |
| Mikrofonteknologi | Elektretkondenser |
| Frekvensrespons | 20 - 20000 Hz |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | Mikrofon (3,5 mm stereo mini jack) USB (24 pin USB-C) |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


