Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 2.2 cm |
| Anbefalet brug | Kamera, transportabel elektronik |
| Bredde | 2.2 cm |
| Materiale | Aluminium, polyurethan, ABS plastic, Hytrel |
| Produkttype | Mikrofon |
| Vægt | 70 g |
| Dybde | 8.1 cm |
| Farve | Sort, rød |
| Producent | Joby |
MIKROFON
| Driftsmåde af mikrofon | Kardioide |
| Signalstøjforhold | 76 dB |
| Følsomhed | -31 dB |
| Mikrofonteknologi | Elektretkondenser |
| Frekvensrespons | 35 - 18000 Hz |
| Forbindelsesteknologi | Kablet |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | Mikrofon (3,5 mm stereo mini jack) |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


