Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Dimensioner & vægt detaljer | Opladningsetui: 27.5 g Hovedtelefon: 3.7 g Opladningsetui med øretelefoner: 35.4 g |
| Anbefalet brug | Transportabel elektronik |
| Maks. driftsafstand | 9.14 m |
| Beskyttelse | Svedresistent, IPX4, vandresistent |
| Produkttype | Ægte trådløse øretelefoner - Bluetooth - trådløs |
| Funktioner | Berøringskontrol |
| Farve | Sort |
| Producent | JLab Audio |
EFFEKT
| Driftstid (op til) | 8 time(r) |
| Standby Tid | 60 timer |
| Antal inkluderet | 2 |
| Kapacitet | 43 mAh |
| Genopladningstid | 2.2 time(r) |
| Batteri | 2 x batteri til hovedtelefon genopladelig - Litium-polymer |
| Run Time detaljer | Løbende playback: op til 8 timer Løbende playback (med inkluderet opladningsetui): op til 32 timer |
| Auto til/fra | Ja |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | IPX4 |
| Udstyr inkluderet | 3 par ørepropper (lille, mellem, stor), opladningsbase (350 mAh) |
MIKROFON
| Følsomhed | -42 dB |
| Formfaktor | Indbygget |
FJERNBETJENING
| Styring | Lydstyrke, besvar/afslut, afspil/pause, næste/foregående nummer, afvis opkald, stemmeassistent, equalizer til stede |
LYDUDGANG
| Impedans | 16 Ohm |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Frekvensrespons | 20 - 20000 Hz |
| Bluetooth-profiler | Hands-Free Profile (HFP), Headset Profile (HSP), Advanced Audio Distribution Profile (A2DP), Audio/Video Remote Control Profile (AVRCP) |
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Bluetooth audiocodec | SBC, AAC |
| Bluetooth-version | Bluetooth 5.1 |
| Lydeffekter | Bass-boost, Signature Sound, Balanced Sound |
| Hovedtelefonteknologi | Dynamisk |
| Følsomhed | 103 dB |
| Hovedtelefonmodeller | I øret |
| Blænder | 6 mm |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
INTERNET-OF-THINGS-(IOT)
| Intelligent assistent | Siri, Google Assistant |
| Internet of Things (IoT) kompatibel | Ja |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

