Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Dimensioner & vægt detaljer | Ørespids: 1.857 cm x 3.348 cm x 1.846 cm / 3.8 g Opladningsetui: 4.937 cm x 5.484 cm x 2.585 cm / 35.1 g |
| Anbefalet brug | Transportabel elektronik |
| Beskyttelse | Vandresistent, støvresistent |
| Produkttype | Ægte trådløse øretelefoner - Bluetooth - trådløs |
| Farve | Sort |
| Producent | JBL |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | IP54 |
| Udstyr inkluderet | USB-C opladningskabel, opladningsbase (500 mAh) |
MIKROFON
| Følsomhed | -38 dBV/Pascal |
| Formfaktor | Indbygget |
LYDUDGANG
| Bluetooth-profiler | Advanced Audio Distribution Profile (A2DP), Audio/Video Remote Control Profile (AVRCP), Hands-Free Profile (HFP) |
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Impedans | 16 Ohm |
| Bluetooth-version | Bluetooth 5.2 |
| Lydeffekter | Deep Bass |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Følsomhed | 105 dB |
| Hovedtelefonmodeller | I øret |
| Maks. lydtryk | 95 dB |
| Blænder | 12 mm |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
| Frekvensrespons | 20 - 20000 Hz |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

