
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Dimensioner & vægt detaljer | Opladningsetui: 36 g Ørespids: 3.85 g |
| Anbefalet brug | Transportabel elektronik |
| Beskyttelse | Regnfast, IPX2 |
| Produkttype | Ægte trådløse øretelefoner - Bluetooth - trådløs |
| Funktioner | Berøringskontrol, hurtigopladning |
| Friholdelsesklausul for billedfarve | Det viste produktbillede kan være en anden farve |
| Farve | Hvid |
| Producent | JBL |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | IPX2 |
| Udstyr inkluderet | Opladningsbase (500 mAh), USB-C opladningskabel |
| Kabeloplysninger | USB-C opladningskabel - aftagelig |
MIKROFON
| Følsomhed | -38 dBV/Pascal |
| Formfaktor | Indbygget |
FJERNBETJENING
| Styring | Stemmeassistent |
LYDUDGANG
| Impedans | 32 Ohm |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Maks. lydtryk | 95 dB |
| Frekvensrespons | 20 - 20000 Hz |
| Bluetooth-profiler | Hands-Free Profile (HFP), Advanced Audio Distribution Profile (A2DP), Audio/Video Remote Control Profile (AVRCP) |
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Bluetooth-version | Bluetooth 5.2 |
| Lydeffekter | Deep Bass |
| Hovedtelefonteknologi | Dynamisk |
| Følsomhed | 105 dB/mW |
| Hovedtelefonmodeller | I øret |
| Blænder | 12 mm |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
INTERNET-OF-THINGS-(IOT)
| Internet of Things (IoT) kompatibel | Ja |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
