Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Dimensioner & vægt detaljer | Opladningsetui: 42 g Ørespids: 5.4 g |
| Anbefalet brug | Transportabel elektronik |
| Beskyttelse | Støvresistent, vandresistent |
| Produkttype | Ægte trådløse øretelefoner - Bluetooth - trådløs |
| Vægt | 10.8 g |
| Farve | Hvid |
| Producent | JBL |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | IP54, GFSK, 8DPSK, Pi/4 DQPSK |
| Udstyr inkluderet | 3 par ørebrikker, USB-C opladningskabel, opladningsbase (750 mAh) |
| Kabeloplysninger | USB-C opladningskabel |
MIKROFON
| Med mikrofoner | 4 |
| Følsomhed | -38 dBV/Pascal |
| Formfaktor | Indbygget |
LYDUDGANG
| Impedans | 32 Ohm |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Aktiv støjfjerning | Ja |
| Maks. lydtryk | 93 dB |
| Frekvensrespons | 20 - 20000 Hz |
| Bluetooth-profiler | Hands-Free Profile (HFP), Advanced Audio Distribution Profile (A2DP), Audio/Video Remote Control Profile (AVRCP), Device Identification Profile (DID) |
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Bluetooth-version | Bluetooth 5.3 |
| Lydeffekter | Pure Bass |
| Hovedtelefonteknologi | Dynamisk |
| Aktiv støjannulleringsteknologi | Smart Ambient |
| Egenskaber | TalkThru-teknologi |
| Følsomhed | 101 dB |
| Hovedtelefonmodeller | I øret |
| Blænder | 10 mm |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


