Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Dimensioner & vægt detaljer | Opladningsetui: 52.2 g Ørespids: 7.2 g |
| Anbefalet brug | Transportabel elektronik |
| Beskyttelse | Støvresistent, vandresistent |
| Produkttype | Ægte trådløse øretelefoner - Bluetooth - trådløs |
| Farve | Blå |
| Producent | JBL |
EFFEKT
| Driftstid (op til) | 48 time(r) |
| Genopladningstid | 2 time(r) |
| Batteri | Genopladelig |
| Run Time detaljer | Løbende playback (støjannullering FRA): op til 12 timer Løbende playback (støjannullering TIL): op til 10 timer Fortløbende snak (støjannullering FRA): op til 6.6 timer Løbende playback (med inkluderet opladningsetui): op til 48 timer |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | IP54 |
| Udstyr inkluderet | 3 par ørepropper (lille, mellem, stor), opladningskabel |
MIKROFON
| Med mikrofoner | 4 |
| Formfaktor | Indbygget |
LYDUDGANG
| Impedans | 16 Ohm |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Aktiv støjfjerning | Ja |
| Frekvensrespons | 20 - 20000 Hz |
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Støvisolering | Ja |
| Bluetooth-version | Bluetooth 5.3 |
| Lydeffekter | Pure Bass |
| Aktiv støjannulleringsteknologi | Smart Ambient |
| Følsomhed | 97 dB |
| Hovedtelefonmodeller | I øret |
| Blænder | 6 mm |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
SPORING
| Sensorer | Berøringskontrol |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.