Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Anbefalet brug | Transportabel elektronik |
| Produkttype | Hovedtelefoner - Bluetooth - trådløs, kablet - 3, 5 mm jackstik |
| Vægt | 210 g |
| Farve | Blå |
| Kompatibilitet | Android-telefon |
| Producent | JBL |
EFFEKT
| Driftstid (op til) | 50 time(r) |
| Kapacitet | 750 mAh |
| Genopladningstid | 2 time(r) |
| Batteri | Batteri til hovedtelefon genopladelig - Litium-polymer |
| Run Time detaljer | Løbende playback (aktiv støjannullering til) (støjannullering TIL/Bluetooth): op til 40 timer Løbende playback (aktiv støjannullering fra) (støjannullering FRA/Bluetooth): op til 50 timer |
DIVERSE
| Udstyr inkluderet | USB-C opladningskabel |
| Kabeloplysninger | USB-C opladningskabel - aftagelig Kabel til hovedtelefon - aftagelig |
MIKROFON
| Driftsmåde af mikrofon | Stereo |
| Følsomhed | -30 dBV/Pascal |
| Formfaktor | Indbygget |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | Hovedtelefoner (3,5 mm stereo mini jack) |
FJERNBETJENING
| Styring | Stemmeassistent |
KABEL
| Aftageligt kabel | Ja |
LYDUDGANG
| Impedans | 32 Ohm |
| Justerbart pandebånd | Ja |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs, kablet |
| Aktiv støjfjerning | Ja |
| Maks. lydtryk | 92 dB |
| Frekvensrespons | 20 - 20000 Hz |
| Bluetooth-profiler | Hands-Free Profile (HFP), Advanced Audio Distribution Profile (A2DP), Audio/Video Remote Control Profile (AVRCP) |
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Bluetooth-version | Bluetooth 5.0 |
| Lydeffekter | Signature Sound |
| Hovedtelefonteknologi | Dynamisk |
| Aktiv støjannulleringsteknologi | Adaptive Noise Canceling |
| Egenskaber | Stemmekontrol, TalkThru-teknologi, MultiPoint Technology, Ambient Aware, Google Fast Pair, Auto Play, Auto Pause, Speed Charge, Smart Ambient |
| Følsomhed | 96 dB/mW |
| Hovedtelefonmodeller | På øret |
| Blænder | 40 mm |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
INTERNET-OF-THINGS-(IOT)
| Intelligent assistent | Google Assistant, Alexa |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
