Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Stil | Børn |
| Anbefalet brug | Transportabel elektronik |
| Vægt | 105 g |
| Funktioner | Safe Sound |
| Farve | Rød |
| Producent | JBL |
| Produkttype | Hovedtelefoner - kablet - 3, 5 mm jackstik |
DIVERSE
| Kabeloplysninger | Kabel til hovedtelefon |
MIKROFON
| Type | Med kabel |
| Følsomhed | -40 dBV/Pascal |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | Hovedtelefoner (3,5 mm stereo mini jack) |
LYDUDGANG
| Impedans | 32 Ohm |
| Justerbart pandebånd | Ja |
| Forbindelsesteknologi | Kablet |
| Følsomhed | 80 dB |
| Hovedtelefonmodeller | På øret |
| Maks. lydtryk | 80 dB |
| Foldbar | Ja |
| Blænder | 32 mm |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
| Frekvensrespons | 20 - 20000 Hz |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
